Obsługiwane formy płatności

Dowiedz się więcej o jak płacić w sklepie

zobacz

Wysyłka

Sprawdź koszty wysyłki i czas realizacji Twojego zamówienia

zobacz

obowiązek dot. RODO

zobacz

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wersje językowe

Paleta Diet

Suplementy na wątrobę i zdrowe jelita

zdrowe jelita w sklepie drlucas.com.pl

Suplementy na wątrobę

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne dla poprawnego funkcjonowania organizmu jest prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Przez układ ten przedostają się do organizmu wszelkie niezbędne mu składniki odżywcze, elementy budulcowe i regulujące. Układ ten jest również bardzo narażony na ataki bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów, substancje trujące i toksyczne. Utrzymywanie układu pokarmowego w dobrej kondycji powinno stać się jednym z podstawowych działań osób dbających o zdrowie.

W tej kategorii wyszczególniliśmy produkty optymalizujące pracę jelit, pomagające w ich oczyszczaniu, w regeneracji pozytywnej flory bakteryjnej jelit, likwidujące stany zapalne w jelitach, pomagające w profilaktyce chorób jelit.

Suplementy i priobiotyki na zespół przerostu bakteryjnego w jelitach - SIBO

Przyjmowanie odpowiednich probiotyków może skutecznie wspomagać leczenie w przypadku występowania stłuszczenia wątroby czy też tak zwanego zespołu SIBO. Zaburzenie mikroflory jelitowej jest powiązane z nieprawidłowo działającymi organami wewnętrznymi, powodującymi schorzenia takie jak cukrzyca, marskość wątroby, zespół jelita drażliwego czy choroby żołądka. Wśród suplementów na wątrobę polecamy Phoschol i Liverflo, produkty naturalne o naukowo udokumentowanym działaniu.

Ekstrakty z ziół na zdrowe jelita

Aby zachować zdrowe jelita, warto wdrożyć profilaktykę prebiotyczną oraz probiotyczną, dodatkowo wzbogaconą o leczenie naturalne w postaci ekstraktów z ziół. W zależności od typu mieszanki, można oczyścić i poprawić pracę jelit, przyjmując inulinę bądź skutecznie obniżyć poziom cukru. Jednak największy dobroczynny wpływ n regulację pracy jelit ma wyciąg z owocu papai – Caricol.

Układ pokarmowy

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Darmreinigung Darmreinigung
Cena: 164,90 zł
szt.
LACTOBACT JUNIOR LACTOBACT JUNIOR
Cena: 149,00 zł
szt.
LACTOBACT PREMIUM LACTOBACT PREMIUM
Cena: 159,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu

Copyright sklep z suplementami diety i probiotykami Dr Lucas 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: szablonsklep.pl

Sklep internetowy od home.pl