Obsługiwane formy płatności

Dowiedz się więcej o jak płacić w sklepie

zobacz

Wysyłka

Sprawdź koszty wysyłki i czas realizacji Twojego zamówienia

zobacz

obowiązek dot. RODO

zobacz

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wersje językowe

Paleta Diet

Ozonator do pomieszczeń Dr Ozon HD1

  • nowość
Dostępność
średnia ilość
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 599,00 zł
Cena netto: 486,99 zł
szt.
  • Opis
  • Zastosowanie
  • Opinie (0)

Za pomocą generatora ozonu usuwa się nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych w zawilgoconych pomieszczeniach, na parowniku układu klimatyzacji.

Generator ozonu zabija zarodniki, wirusy i drobnoustroje.

PARAMETRY TECHNICZNE: napięcie zasilania: 220 ÷ 240 V AC, 50 Hz, moc znamionowa: 120 W, wydajność ozonu: 5 ÷ 7 g/h, elektrody odporne na wstrząsy i uderzenia, elektroniczne sterowanie czasowe (3-cyfrowy wyświetlacz, 5 przycisków). TRYBY PRACY TIMERA: użytkownika (domyślny) - nastawa czasowa od 1 do 60 minut, pojedynczy - nastawy czasowe: 15, 20, 30, 40 minut, cykliczny - praca 4-cyklowa gdzie każdy cykl z wyjątkiem ostatniego (ostatni cykl pozbawiony jest pauzy) złożony jest z równych odstępów czasowych załączenia i pauzy (do wyboru czasy załączenia/pauzy od 5 minut do 60 minut z 5-minutowym skokiem pomiędzy nastawami).

ZASTOSOWANIE: oczyszczanie powietrza, dezynfekcja układów klimatyzacji stacjonarnych i w samochodach osobowych, usuwanie nieprzyjemnego zapachu pochodzącego od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji, likwidacja zarodników, wirusów i drobnoustrojów, usuwanie grzyba w zawilgoconych pomieszczeniach

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright Dr Lucas 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: szablonsklep.pl

Sklep internetowy od home.pl