Obsługiwane formy płatności

Dowiedz się więcej o jak płacić w sklepie

zobacz

Wysyłka

Sprawdź koszty wysyłki i czas realizacji Twojego zamówienia

zobacz

obowiązek dot. RODO

zobacz

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wersje językowe

Artykuły

Jak wybrać najlepsze Omega-3? Co to jest EPA? Co to jest DHA?

Kwasy tłuszczowe są niezbędnym budulcem błon komórkowych, tkanki mózgowej i nerwowej (mózg w 60% składa się z tłuszczu!), są również nieodzownie związane z naprawą zwyrodniałych komórek, stabilnym dopływem energii, a także utrzymaniem zdrowego poziomu cholesterolu. Wszystko jednak opiera się na znalezieniu właściwych proporcji najzdrowszych i najodpowiedniejszych kwasów tłuszczowych. 

 

czytaj całość »

Na co tak naprawdę pomaga Omega-3?

czytaj całość »

Na co zwrócić uwagę wybierając kwasy Omega-3?

  • Stężenie i kompozycja 
  • Dawka
  • Zawartość metali ciężkich i PCB

 

 

 

czytaj całość »

najlepsze probiotyki tylko w sklepie drlucas.com.plW ostatnich czasach dość głośno jest w prasie popularnej o probiotykach – dobrych bakteriach, niezliczonej liczbie mieszkańców naszego układu pokarmowego. Wiemy, że są potrzebne, wiemy że warto o nie dbać, ale czy zdajemy sobie sprawę na jak dużo spraw mają wpływ zamieszkujące nas mikroorganizmy?

czytaj całość »

najlepsze probiotyki tylko w sklepie drlucas.com.plNie wszyscy wiedzą, że w naszym ciele żyje ogromna liczba drobnoustrojów, bez których nasz organizm nie mógłby funkcjonować. Są to tak zwane bakterie probiotyczne. Miejscem działania probiotyków jest jelito, czyli główny organ nie tylko układu pokarmowego, ale również układu odpornościowego (immunologicznego).

czytaj całość »

właściwości kwasów omega-3 w sklepie drlucas.com.plKwasy omega-3 są podstawowym budulcem praktycznie wszystkich komórek organizmu. Jedne organy potrzebują ich do swojego funkcjonowania więcej (np. Te sładające się z komórek nerwowych) a inne mniej. Jednak nie można zapomnieć o jeszcze jednej bardzo istotnej ich funkcji.

czytaj całość »

kwasy omega3 w ciąży w sklepie drlucas.com.plWyniki badań wykazały, że pożywienie bogate w rybi tłuszcz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie macicy oraz jajników, a także na spermy u mężczyzn. Naukowcy radzą kobietom w ciąży, w ramach zapobiegania zbyt wczesnym porodom częste jedzenie produktów bogatych w kwasy omega-3.

czytaj całość »


kwasy omega3 w sklepie drlucas.com.plZastanawiając się nad wyborem dobrego suplementu pamiętajmy, że cena powinna być ostatnim, a nie pierwszym kryterium wyboru. W przypadku produktów zdrowotnych, w tym suplementów diety niska cena oznacza gorsze składniki, mniej wymagający proces produkcji, gorszą jakość produktu...

czytaj całość »

kwasy omega-3 dla dzieci w sklepie drlucas.com.plDo wieku ok 20 lat organizm młodego człowieka jest nieustannym placem budowy. Każdy jego element jest stale przebudowywany i ulepszany. Organizm testuje nowe funkcje, uczy się świadomie używać ciała i mózgu, w późniejszym czasie rozwija organy płciowe i adaptuje nas do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie.

czytaj całość »

kwasy omega-3 w sklepie drlucas.com.plTłuszcze kojarzą się wszystkim z czymś niezdrowym i niepotrzebnym, czego należy unikać jak ognia, jeśli chce się zachować zdrowie i dbać o linię. Lekarze i dietetycy przestrzegają przed spożywaniem tłustych pokarmów, osoby dbające o szczupła sylwetkę szukają produktów z minimalna zawartością tłuszczu...

czytaj całość »

przepękla - momordica charantia w sklepie drlucas.com.plMomordica Charantia czyli przepękla lub balsamka ogórkowata należy do rodziny dyniowatych – Cucurbitaceae. Pochodzi z części tropikalnej Azji i Afryki. Jest jednoroczną, jednopienną rośliną płożącą o lejkowatych żółtych kwiatach. Ogórkowaty owoc pełen brodawkowatych narośli, bardzo przyjemnie pachnie i dochodzi do 20 cm długości i w zależności od dojrzałości barwę od zielonej do żółtej. 

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu

Copyright Dr Lucas 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: szablonsklep.pl

{nocache:256aa69d1a4c7843b3d3fcad3e4f87b7#0}
Sklep internetowy od home.pl