Obsługiwane formy płatności

Dowiedz się więcej o jak płacić w sklepie

zobacz

Wysyłka

Sprawdź koszty wysyłki i czas realizacji Twojego zamówienia

zobacz

obowiązek dot. RODO

zobacz

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery
Caricol
Caricol
97,00 zł
szt.
Quickmelt - probiotyk
Quickmelt - probiotyk
49,00 zł 39,00 zł
szt.
MorEPA Platinum + wit D3 (Dorośli)
MorEPA Platinum + wit D3 (Dorośli)
178,00 zł
szt.
MorEPA Mini (6 lat +)
MorEPA Mini (6 lat +)
89,00 zł
szt.
Nucleoplex
Nucleoplex
75,00 zł
szt.
MorEPA (Młodzież i Dorośli)
MorEPA (Młodzież i Dorośli)
143,00 zł
szt.
Neuroprotek
Neuroprotek
199,00 zł
szt.
PhosChol
PhosChol
288,00 zł
szt.
Promocje
Imuno
Imuno
3 380,00 zł 3 300,00 zł
szt.
Quickmelt - probiotyk
Quickmelt - probiotyk
49,00 zł 39,00 zł
szt.

PROGRAM NATURALNEGO LECZENIA BORELIOZY

 

superfoods

Program leczenia naturalnego boreliozy, opracowany przez dr  Cowdena, wspiera przede wszystkim późne stadia zakażenia  tej choroby oraz tzw. zespół poboreliozowy, w którym dochodzi do silnej aktywacji układu immunologicznego, który próbując eradykować boreliozę zwraca się przeciwko własnym tkankom. Świetnie działa na wszelkie stadia bakterii z rodzaju Borrelia, ponadto reguluje i wspiera procesy detoksyfikacji, tonizuje układ odpornościowy oraz zwalcza biofilmy. Wiele ziół protokołu Cowdena ma także działanie przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze.  


Wyciągi ziołowe, stosowane w protokole stosowane są rotacyjnie.
Program wsparcia Cowden’a wykorzystuje 14 różnych produktów Nutramedix, w tym 6 herbat zwalczających mikroorganizmy (3 pary ziół), które są dozowane rotacyjnie. Pierwsza para (Banderol i Samento) eliminuje wszystkie formy boreliozy. Dr Richard Horowitz z New York State odkrył, że Program Wsparcia Cowden’a (PWC) przyczynił się do poprawy stanu zdrowia u 70-80% pacjentów z zaawansowanym boreliozą w ciągu 4 do 6 miesięcy, nawet jeśli pacjentom nie udało się wcześniej osiągnąć poprawy przyjmując długotrwale antybiotyki. 


Jednym z powodów sukcesu PWC jest fakt, iż produkty Microbial Defense mają szerokie spektrum działania przeciwko bakteriom, grzybom, pasożytom, a nawet wirusom. Suplementy są naturalnymi środkami przeciwzapalnymi oraz nie są toksyczne. Leki farmaceutyczne nie są w stanie rozwiązać różnych pozostałych zakażeń drobnoustrojami.


Kolejny powód, dla którego PWC odnosi tak wielkie sukcesy, to zasługa innych składników programu. 

  • Takuna ma silne właściwości antywirusowe i jest objęta pierwszymi 3 miesiącami programu. 
  • Stevia jest uwzględniona we wszystkich miesiącach programu i udowodniono, że zabija wszystkie formy boreliozy. 
  • Sealantro pomaga detoksyfikować większość metali ciężkich z organizmu. 
  • Burbur-Pinella usuwa toksyny z mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów, a wraz z Pietruszką pomaga w detoksykacji wątroby, pęcherzyka żółciowego, nerek, naczyń limfatycznych i przestrzeni śródmiąższowych. 
  • Sparga pomaga odtruwać z organizmu antybiotyki.
  • Jabłczan magnezu jest najbardziej przyswajalną i bardzo użyteczną formą magnezu. Około pięćdziesiąt procent enzymów metabolicznych, które ostatecznie powodują wytwarzanie energii ATP dla komórek, wymaga magnezu jako kofaktora. A magnez jest niezbędny do prawidłowego rytmu serca, normalnego ciśnienia krwi, prawidłowego funkcjonowania nerwów i mózgu, normalnego skurczu i rozluźnienia mięśni szkieletowych, a także mięśni gładkich w jelitach, dróg żółciowych, przewodów trzustkowych.
  • Serrapeptase przyjmowane 30 minut przed połknięciem żywności rozbija biofilm i fibrynę w organizmie. 


Dorośli pacjenci stosujący Program wsparcia Cowden’a są zachęcani do picia 2-3 litrów wody dziennie (proporcjonalnie mniej dla dzieci w oparciu o masę ciała). Pacjentom zaleca się, aby ćwiczyli techniki redukcji stresu (głębokie oddychanie podczas wizualizacji przy użyciu wszystkich 5 zmysłów jako relaksujące miejsce wypoczynku) na 4 minuty przed każdym posiłkiem i przed każdym snem. Pacjenci powinni leżeć w łóżku (bez względu na to, czy zasypiają, czy nie) w ciemnej sypialni z minimalnym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym, od 23.00 do 6.00 lub 7.00 każdej nocy. Pacjentów zachęca się do spożywania bardziej surowych, organicznych (głównie wegetariańskich) produktów żywnościowych, które NIE są genetycznie modyfikowane i aby unikali cukrów, nadmiernego spożycia skrobi, przetworzonej żywności, smażonych potraw, produktów z orzeszków ziemnych, oleju rzepakowego i olejów uwodornionych. U pacjentów, którzy ponadto unikają wszystkich produktów pszenicznych i produktów mlecznych od krów, stan zdrowia zdaje się poprawiać znacznie szybciej.


UWAGA: Włókna i większość produktów działających jako środki wiążące można przyjmować co najmniej 30 minut po dawce i co najmniej 4 godziny przed podaniem dawki. Niektóre środki wiążące, takie jak węgiel aktywowany, glinka bentonitowa i cholestyramina (Questran) powinny być traktowane TYLKO jako absolutnie niezbędne do rozwiązania reakcji Herxheimera.

cowden

 
ALGAS METAL DETOX 30 ML ALGAS METAL DETOX 30 ML
Producent: NutraMedix
Cena: 147,00 zł
szt.
zobacz więcej
AMANTILLA RELAX/SLEEP 30ML AMANTILLA RELAX/SLEEP 30ML
Producent: NutraMedix
Cena: 86,00 zł
szt.
zobacz więcej
BANDEROL MICROBIAL DEFENSE 30ML BANDEROL MICROBIAL DEFENSE 30ML
Producent: NutraMedix
Cena: 208,00 zł
szt.
zobacz więcej
BURBUR DETOX SUPPORT BURBUR DETOX SUPPORT
Producent: NutraMedix
Cena: 117,00 zł
szt.
zobacz więcej
CUMANDA MICROBIAL DEFENSE 30ML CUMANDA MICROBIAL DEFENSE 30ML
Producent: NutraMedix
Cena: 147,00 zł
szt.
zobacz więcej
EZOV EMOTIONAL BALANCE 30ML EZOV EMOTIONAL BALANCE 30ML
Producent: NutraMedix
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl