Obsługiwane formy płatności

Dowiedz się więcej o jak płacić w sklepie

zobacz

Wysyłka

Sprawdź koszty wysyłki i czas realizacji Twojego zamówienia

zobacz

obowiązek dot. RODO

zobacz

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wersje językowe

Paleta Diet

Program leczenia naturalnego boreliozy, opracowany przez dr  Cowdena, wspiera przede wszystkim późne stadia zakażenia  tej choroby oraz tzw. zespół poboreliozowy, w którym dochodzi do silnej aktywacji układu immunologicznego, który próbując eradykować boreliozę zwraca się przeciwko własnym tkankom. Świetnie działa na wszelkie stadia bakterii z rodzaju Borrelia, ponadto reguluje i wspiera procesy detoksyfikacji, tonizuje układ odpornościowy oraz zwalcza biofilmy. Wiele ziół protokołu Cowdena ma także działanie przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze.  


Wyciągi ziołowe, stosowane w protokole stosowane są rotacyjnie.
Program wsparcia Cowden’a wykorzystuje 14 różnych produktów Nutramedix, w tym 6 herbat zwalczających mikroorganizmy (3 pary ziół), które są dozowane rotacyjnie. Pierwsza para (Banderol i Samento) eliminuje wszystkie formy boreliozy. Dr Richard Horowitz z New York State odkrył, że Program Wsparcia Cowden’a (PWC) przyczynił się do poprawy stanu zdrowia u 70-80% pacjentów z zaawansowanym boreliozą w ciągu 4 do 6 miesięcy, nawet jeśli pacjentom nie udało się wcześniej osiągnąć poprawy przyjmując długotrwale antybiotyki. 


Jednym z powodów sukcesu PWC jest fakt, iż produkty Microbial Defense mają szerokie spektrum działania przeciwko bakteriom, grzybom, pasożytom, a nawet wirusom. Suplementy są naturalnymi środkami przeciwzapalnymi oraz nie są toksyczne. Leki farmaceutyczne nie są w stanie rozwiązać różnych pozostałych zakażeń drobnoustrojami.


Kolejny powód, dla którego PWC odnosi tak wielkie sukcesy, to zasługa innych składników programu. Takuna ma silne właściwości antywirusowe i jest objęta pierwszymi 3 miesiącami programu. Stevia jest uwzględniona we wszystkich miesiącach programu i udowodniono, że zabija wszystkie formy boreliozy. Sealantro pomaga detoksyfikować większość metali ciężkich z organizmu. Burbur-Pinella usuwa toksyny z mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów, a wraz z Pietruszką pomaga w detoksykacji wątroby, pęcherzyka żółciowego, nerek, naczyń limfatycznych i przestrzeni śródmiąższowych. Sparga pomaga odtruwać z organizmu antybiotyki.


Jabłczan magnezu jest najbardziej przyswajalną i bardzo użyteczną formą magnezu. Około pięćdziesiąt procent enzymów metabolicznych, które ostatecznie powodują wytwarzanie energii ATP dla komórek, wymaga magnezu jako kofaktora. A magnez jest niezbędny do prawidłowego rytmu serca, normalnego ciśnienia krwi, prawidłowego funkcjonowania nerwów i mózgu, normalnego skurczu i rozluźnienia mięśni szkieletowych, a także mięśni gładkich w jelitach, dróg żółciowych, przewodów trzustkowych.


Serrapeptase przyjmowane 30 minut przed połknięciem żywności rozbija biofilm i fibrynę w organizmie. 


Dorośli pacjenci stosujący Program wsparcia Cowden’a są zachęcani do picia 2-3 litrów wody dziennie (proporcjonalnie mniej dla dzieci w oparciu o masę ciała). Pacjentom zaleca się, aby ćwiczyli techniki redukcji stresu (głębokie oddychanie podczas wizualizacji przy użyciu wszystkich 5 zmysłów jako relaksujące miejsce wypoczynku) na 4 minuty przed każdym posiłkiem i przed każdym snem. Pacjenci powinni leżeć w łóżku (bez względu na to, czy zasypiają, czy nie) w ciemnej sypialni z minimalnym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym, od 23.00 do 6.00 lub 7.00 każdej nocy. Pacjentów zachęca się do spożywania bardziej surowych, organicznych
(głównie wegetariańskich) produktów żywnościowych, które NIE są genetycznie modyfikowane i aby unikali cukrów, nadmiernego spożycia skrobi, przetworzonej żywności, smażonych potraw,produktów z orzeszków ziemnych, oleju rzepakowego i olejów uwodornionych. U pacjentów,którzy ponadto unikają wszystkich produktów pszenicznych i produktów mlecznych od krów, stan zdrowia zdaje się poprawiać znacznie szybciej.


UWAGA: Włókna i większość produktów działających jako środki wiążące można przyjmować co najmniej 30 minut po dawce i co najmniej 4 godziny przed podaniem dawki. Niektóre środki wiążące, takie jak węgiel aktywowany, glinka bentonitowa i cholestyramina (Questran) powinny być traktowane TYLKO jako absolutnie niezbędne do rozwiązania reakcji Herxheimera.

cowden

 

PROTOKÓŁ COWDENA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
ALGAS METAL DETOX 30 ML ALGAS METAL DETOX 30 ML
Cena: 147,00 zł
szt.
 • nowość
AMANTILLA RELAX/SLEEP 30ML AMANTILLA RELAX/SLEEP 30ML
Cena: 86,00 zł
szt.
 • nowość
BANDEROL MICROBIAL DEFENSE 30ML BANDEROL MICROBIAL DEFENSE 30ML
Cena: 208,00 zł
szt.
 • nowość
BURBUR-PINELLA DETOX/BRAIN-NERVE CLEANSE 60ML BURBUR-PINELLA DETOX/BRAIN-NERVE CLEANSE 60ML
Cena: 136,00 zł
szt.
 • nowość
CHANCA PIEDRA STONE BREAKER 30ML CHANCA PIEDRA STONE BREAKER 30ML
Cena: 86,00 zł
szt.
 • nowość
CUMANDA MICROBIAL DEFENSE 30ML CUMANDA MICROBIAL DEFENSE 30ML
Cena: 147,00 zł
szt.
 • nowość
EZOV EMOTIONAL BALANCE 30ML EZOV EMOTIONAL BALANCE 30ML
Cena: 109,00 zł
szt.
 • nowość
HOUTTUYNIA MICROBIAL DEFENSE 30ML HOUTTUYNIA MICROBIAL DEFENSE 30ML
Cena: 148,00 zł
szt.
 • nowość
MAGNESIUM MALATE 120 MAGNESIUM MALATE 120
Cena: 67,00 zł
szt.
 • nowość
MORA MICROBIAL DEFENSE 30ML MORA MICROBIAL DEFENSE 30ML
Cena: 133,00 zł
szt.
 • nowość
PARSLEY DETOX 30ML PARSLEY DETOX 30ML
Cena: 97,00 zł
szt.
 • nowość
PINELLA BRAIN-NERVE CLEANSE 30ML PINELLA BRAIN-NERVE CLEANSE 30ML
Cena: 97,00 zł
szt.
 • nowość
SAMENTO MICROBIAL DEFENSE 30 ML SAMENTO MICROBIAL DEFENSE 30 ML
Cena: 177,00 zł
szt.
 • nowość
SEALANTRO METAL DETOX 30ML SEALANTRO METAL DETOX 30ML
Cena: 147,00 zł
szt.
 • nowość
SERRAPEPTASE 120SZT SERRAPEPTASE 120SZT
Cena: 164,00 zł
szt.
 • nowość
SPARGA SULPHUR DETOX 30ML SPARGA SULPHUR DETOX 30ML
Cena: 86,00 zł
szt.
 • nowość
STEVIA SWEET HERB STEVIA SWEET HERB
Cena: 75,00 zł
szt.
 • nowość
TAKUNA MICROBIAL DEFENSE 30 ML TAKUNA MICROBIAL DEFENSE 30 ML
Cena: 146,00 zł
szt.
 • nowość
Sklep jest w trybie podglądu

Copyright sklep z suplementami diety i probiotykami Dr Lucas 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: szablonsklep.pl

Sklep internetowy od home.pl